Strona Główna / SZKOŁA WSPÓŁPRACY / Pierwszy warsztat

Pierwszy warsztat

W dniu 14 kwietnia 2014 roku odbył się pierwszy warsztat w ramach projektu „Szkoła współpracy”. Głównym celem warsztatu była analiza obecnego stanu współpracy nauczycieli, uczniów i rodziców w szkole, planowanie działań wspomagających współpracę, opracowanie elementów Programu Współpracy. W skład naszej grupy warsztatowej wszedł także zespół ze Szkoły Podstawowej nr 30 w Lublinie. Podczas warsztatu przedstawiliśmy wyniki debat przeprowadzonych po szkoleniu oraz przyjrzeliśmy się współpracy w naszej szkole. Wyniki debat pomogły stworzyć nam wizję naszej wymarzonej szkoły oraz określić najważniejsze zadania jakie chcemy zrealizować w szkole. Zaplanowaliśmy także pierwsze wspólne zadanie, które będzie angażowało większość uczniów i rodziców oraz stworzy okazję do współpracy- festyn „Rodzina Felina” -31.05.2014.

MATERIAŁ WYPRACOWANY PODCZAS WARSZTATU:

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 IM. MARII KONOPNICKIEJ W LUBLINIE

ZADANIA W 3 OBSZARACH ŻYCIA SZKOŁY

DYADAKTYKA I WYCHOWANIE

ORGANIZACJA ŻYCIA SZKOŁY

PRZESTRZEŃ SZKOŁY

-WYSOKIE WYNIKI NAUCZANIA

-SUKCESY W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH, WOJEWÓDZKICH I MIEJSKICH

-WYSOKA KULTURA OSOBISTA

-UŚWIADOMIENIE RODZICOM I NAUCZYCIELOM JAK WAŻNA JEST WSPÓLPRACA I WZAJEMNE ZROZUMIENIE

-ORGANIZACJA SPĘDZANIA PRZERW ŚRÓDLEKCYJNYCH

-WIĘCEJ ZAJĘĆ SPORTOWYCH