Strona Główna / SZKOŁA WSPÓŁPRACY / Drugi warsztat

Drugi warsztat

W dniu 13 czerwca 2014 roku odbył się drugi warsztat w ramach projektu „Szkoła współpracy”. Głównym celem warsztatu była ewaluacja wprowadzonego wspólnego działania, planowanie kolejnych zadań oraz opracowanie kolejnych elementów Programu Współpracy.

W warsztacie brały udział zespoły z trzech szkół podstawowych: naszej szkoły, Szkoły Podstawowej w Hulczu oraz Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Jastkowie.

Podczas warsztatu przedstawiliśmy prezentację dotyczącą naszego wspólnego zadania, jakim był festyn „Rodzina Felina” połączony z Konkursem wiedzy i sprawności fizycznej dla uczniów i rodziców. Prezentacja zawierała informacje ogólne o festynie, program festynu, przebieg przygotowań oraz ewaluację zadania. Podkreślała także ważną rolę, jaką odgrywała współpraca uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły przy przygotowaniu i organizacji tego przedsięwzięcia.

Po zaprezentowaniu wspólnych zadań, każdy zespół pracował nad planowaniem swojego Programu Współpracy. Następnie prezentowaliśmy Programy i omawialiśmy działania konsultacyjno-rzecznicze.