Strona Główna / ŚWIETLICA / Rok szkolny 2016/2017

Wrzesień w naszej świetlicy…

Wypoczęci, opaleni i uśmiechnięci przywitaliśmy nowy rok szkolny pełni entuzjazmu i radości z głowa pełną pomysłów do nowych zadań w naszej świetlicy. Miesiąc wrzesień obfitował w wiele zabaw i zajęć integrujących grupę świetlicową: „Kogo brakuje?”, ”Zgadnij kim jestem?”, „Lubię, gdy..”, „Puste miejsce”, itp. Oprócz zabaw zespołowych, zajęć sportowych oraz zajęć na świeżym powietrzu, mieliśmy okazję zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa w naszej świetlicy i szkole oraz regulaminem naszej świetlicy.

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Złota polska jesień”.

W dniu 3 listopada 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Złota polska jesień”.

Zajęcia plastyczne w naszej świetlicy.

Od początku września uczniowie klas Ia, Ib, Ic, 2c, 2d, 2e,uczęszczający do świetlicy szkolnej uczestniczą w różnorodnych zajęciach prowadzonych przez wychowawców świetlicy. Poniżej prezentujemy kilka wybranych prac wykonanych podczas zajęć plastycznych. Zachęcamy do ich obejrzenia.

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH UCZĘSZCZAJĄCYCH DO ŚWIETLIC SZKOLNYCH W LUBLINIE

Temat pracy: „Bóg się rodzi, moc truchleje…”- Najpiękniejsza kartka świąteczna.

PIERWSZE SUKCESY

Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej, chętnie włączają się w konkursy plastyczne organizowane przez szkoły podstawowe na terenie naszego miasta, Są już pierwsze owoce ich zaangażowania.

Dyskoteka andrzejkowa w klasach młodszych

W Szkole Podstawowej nr 52 nie tylko się uczymy, ale też świetnie bawimy. Idealną okazją do zabawy była dla nas zorganizowana przez samorząd uczniowski klas I – III dyskoteka andrzejkowa, frekwencja dopisała:). Zabawa trwała ponad 2 godziny a poprowadził ją jak zwykle świetnie Pan Dominik. Nasz DJ, zadbał, oto aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy.