Strona Główna / ŚWIETLICA / Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2013/2014

Z gościnną wizytą w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 36 na Felinie.

Dzięki uprzejmości Pań pracujących w bibliotece Świetliczanie mogli zapoznać się z zasobami naszej osiedlowej biblioteki. Serdecznie dziękujemy mamie Gabrysi Piotrowskiej za serdeczne przyjęcie i poświęcony nam czas.

zdjecie 4

Rekrutacja do świetlicy szkolnej dla przyszłorocznych klas drugich i trzecich na rok szkolny 2014/2015

Informujemy, iż od dnia 19 marca 2014r. rozpoczynają się zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2014/2015. Kwestionariusz do pobrania znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce Świetlica \ Rok szkolny 2013/2014 \ Karta zgłoszenia.

Kwestionariusze (z potwierdzeniem miejsca pracy i pieczątką zakładu pracy) składamy w świetlicy szkolnej do dnia 15 kwietnia 2014r. Prosimy o uważne wypełnienie kwestionariuszy.

Walentynki

Nasze uczennice Wiktoria Jaworska z kl. II b oraz Paulina Krupa z kl. II b prezentują swoje piękne prace wykonane pod okiem p. Marioli Szponar podczas zajęć w świetlicy - "papierowy świat".

Zima w świetlicy

Natalia Koziełło uczennica klasy pierwszej prezentuje piękne prace wykonane przez dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej.

zdjecie 1

Walentynki!

Nasi uczniowie już przygotowują piękne prace na konkurs walentynkowy:)

zdjecie