Strona Główna / SPORT W NASZEJ SZKOLE

SPORT W NASZEJ SZKOLE

Igrzyska szkolne - pływanie

25 października 2016 r nasza szkoła wzięła udział w Drużynowych i Indywidualnych Zawodach w Pływaniu Młodzieży Szkolnej Lublina na Krytej pływalni AQUA Lublin.

Organizatorem zawodów był Lubelski Okręgowy Związek Pływacki przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Sportowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017

W dniu 30.09.2016 r. reprezentacja naszej szkoły wygrała turniej piłki nożnej "Sportowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017" Zawody zostały zorganizowane przez klub sportowy BRW dla chłopców klas czwartych. Oprócz pucharu dla drużyny przypadły nam również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Paweł Banasiak, a najlepszym bramkarzem Hubert Wardziak.

Turniej Siatkówki

W turnieju siatkówki bezkonkurencyjna okazała się drużyna Kenarf Team (zupełnie przypadkowo zawodnicy tej drużyny to wychowankowie sędziego głównego Pani Agnieszki Kowalczyk-Szczupak). Drugie miejsce zajęły Gumisie, a brązowy medal przypadł FC Pietruszka.

Turniej Unihokeja

W dniu 4 czerwca na naszym orliku odbył się turniej unihokeja. Pierwsze miejsce zajęła drużyna FC koksy, drugą lokatę zdobyli FC Wacusie, atrzecie miejsce przypadło Real Lublin. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi medale i puchary.

III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ PAMIECI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

PAMIECI

ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

(szkoły podstawowe)

Hala sportowa SP 52 na Felinie

Organizator: Ognisko TKKF Omega

Wsparcie: Prezydent Miasta Lublin

Urząd Miasta Lublin

IPN Lublin

Zarząd regionu Środkowowschodniego NSZZ Solidarność

Olimp Trofea – Katarzyna Urban

Turniej szermierki

W dniu 17.02.2016 odbył się pierwszy turniej szermierki w Szkole Podstawowej nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie. Zawody były częścią akcji „Zima w mieście” , a nagrody zostały ufundowane przez Urząd Miasta Lublin. Pomysłodawcą, sędzią i organizatorem z ramienia szkoły był nauczyciel wychowania fizycznego Artur Grądzielewski.

Mikołajkowo-świąteczne zawody pływackie.

W dniach 15-21.12.2015, w ramach projektu W-F z klasą zostały rozegrane mikołajkowo-świąteczne zawody pływackie. W rywalizacji startowali uczniowie klas, które mają zajęcia na basenie. Styl pływania był dowolny – liczył się tylko czas.

I Halowy Turniej Piłki Nożnej "W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch"

Trzynaście zespołów wzięło udział w sobotę w rozgrywanym w hali Szkoły Podstawowej nr 52 na Felinie turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży "W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch"

Sportowe zajęcia pozalekcyjne 2014 / 2015

Sportowe zajęcia pozalekcyjne klasy III – VI