Strona Główna / PROGRAM eTwing / MY FRIEND THE DOG

MY FRIEND THE DOG

Do projektu “Mój przyjaciel pies” uczniowie klasy 3a przystąpili 29 września 2013r.

Celem naszych działań jest przypomnienie, dlaczego pies jest najlepszym przyjacielem człowieka oraz uwrażliwić na właściwy stosunek człowieka do psów i umiejętność działania w ochronie zwierząt.

Założycielem projektu jest Veronica Vizotu z Rumunii.

Do projektu włączyły się również szkoły z:

• Polski (Koluszki, Częstochowa, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza)
  • Rumunii
  • Grecji
  • Litwy

PIES W FUNKCJACH SPOŁECZNYCH

Czasem nawet zwierzęta chodzą do pracy. Uczniwie klasy 3a wysłali psy do telewizji, na pocztę, oraz do dzieci chorych na zajęcia terapeutyczne. Pies pomaszerował również na policję.

MÓJ PIES

Tym razem uczniowie rysowali pieski te, które z nimi mieszkają, albo te, o których marzą. Opisywali jak wyglądają i jaki mają temperament.

pies1

DOGS Z RÓŻNYCH MATERIAŁÓW

Nasza wyobraźnia nie ma granic. Oto pies w wielu odsłonach. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

MONDEYEK, THE PUPPY

Najwytrwalsi uczniowie klasy 3a wykonali kolejną pracę do programu eTwinning. Tym razem pracowaliśmy zbiorowo nad pracą wykonaną metodą collage. Powstał przemiły szczeniaczek, nazwany przez uczniów Mondayek, bo powstał w poniedziałek.