Strona Główna / ORLIK

ORLIK

Nasz Orlik

Zapraszamy Państwa do aktywnego spędzania czasu wolnego na nowoczesnym boisku Orlik, położonym obok naszej szkoły. Obiekt posiada boisko do piłki nożnej i wielofunkcyjne boisko przeznaczone do gry w siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę ręczną. Zapewniamy dwie szatnie, oraz toaletę dla niepełnosprawnych. Na boisku mile widziani są wszyscy bez względu na wiek. Zapraszamy dzieci i młodzież w każdej kategorii wiekowej, osoby dorosłe oraz seniorów, męzczyzn i kobiety.

Jeżeli jesteś pasjonatem sportu i masz ciekawy pomysł na zjęcia lub imprezę, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Jesteś członkiem zorganizowanej grupy i potrzebujesz przestrzeni do treningów, zapraszamy na nasze boiska. Chciałbyś zostać wolontariuszem i pomagać w organizacji ciekwaych imprez, skontaktuj się z animatorami organizującymi pracę na orliku.

Piłka nożna

Zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatne zajęcia z piłki nożnej realizowane przez nauczyciela wychowania fizycznego Artura Grądzielewskiego.

Od marca treningi prowadzone są dla czterech grup:

1. Chłopcy klas 0-1
  2. Chłopcy klas 2-3
  3. Chłopcy klas 4-6
  4. Dziewczęta

Posiadamy jeszcze wolne miejsca. Szczególnie gorąco zapraszamy dziewczęta, które chciałyby aktywnie i sympatycznie spędzić czas wolny podczas nauki gry w piłkę.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ i KONKURS PLASTYCZNY

DZIECI I OMEGA PAPIEŻOWI

- TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ POŚWIECONY WYNIESIONEMU NA OŁTARZE

JANOWI PAWŁOWI II