Strona Główna / ORLIK

ORLIK

700 LECIE LUBLINA

Zespół FC Bagietki w grupie młodszej i Starówka w grupie starszej wygrały pierwszy turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży, poświęcony 700 rocznicy Lublina. Najlepszym zawodnikiem okazał się Patryk Kowalski, który już od piątego roku życia trenuje na naszym Orliku. Gratulujemy.

TURNIEJ NA POWITANIE WIOSNY

Nie mogło być inaczej. Turniej "Na powitanie wiosny" odbył się w prawdziwie wiosenny wtorek. Wzięło w nim udział 30 dzieci z Felina. Zwycięzcą okazała się drużyna FC Szwadron, która pokonała Prosilvery lepszym bilansem bramkowym. Trzecie miejsce zajął FC Feliny a czwarty był Global Team. Cieszymy się, że tak dużo dzieci wybrało boisko, jako sposób na spędzenie czasu wolnego. A tak na marginesie, dziwny ten cień obok Rafała. Zgadnijcie, co to może być.

TURNIEJ RZUTÓW KARNYCH - DLA STARSZYCH I MLODSZYCH

Rozpoczynamy zapisy do turnieju rzutów karnych. Odbędzie się on w trzech kategoriach.
1. Drużyna składa się z ojca i syna w wieku do 13 lat.
2. Drużyna składa się z ojca i syna w wieku do 10 lat.
3. Drużyna składa się z trzech zawodników w kategorii open.
Zapisy w formie pisemnej lub ustnej można składać u animatorów na Orliku. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

ZAKOŃCZENIE SEZONU ZIMOWEGO TKKF "OMEGA"

W miniony weekend TKKF "Omega" zakończyło sezon zimowy w ostatnim turnieju grand prix 2016/2017. Wsród dzieci najlepszą okazała się Starówka.Pan Zbigniew Furman za pośrednictwem Nowego Tygodnia podziękował za wsparcie dyrektor Małgorzacie Stacharskiej i nauczycielowi w-f Arturowi Grądzielewskiemu.

CHARYTATYWNY TURNIEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH

Na naszym orliku odbył się Charytatywny Turniej Służb Mundurowych "Wspieramy wakacje dla młodzieży" o Puchar przechodni wicestarosty powiatu świdnickiego Waldemara Białowąsa. Najlepszą okazała się drużyna Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Dochód z turnieju przeznaczony zostanie sfinansowanie wakacji dla Młodzieży z Domu Rodziny i Dzieci „ Nasz Dom” w Rybczewicach.

Nowy sezon - czas start!

Rozpoczęliśmy nowy sezon 2017 na Orliku na Felinie. W pierwsze dni marca zapraszamy szczególnie młodzież z Felina, ponieważ grupy zorganizowane rozpoczynają treningi zwykle z pewnym opóźnieniem, więc boisko do piłki nożnej jest wolne. Liczymy co najmniej na taką frekwencję, jak dzisiaj.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebook'u

Przypominamy godziny otwarcia boiska:
poniedziałek-piątek - 16.00-21.00
sobota-niedziela - 11.00-21.00

Godziny otwarcia obowiązują od 1.03 do 30.06.2017r.

Nabór na stanowisko Animatora

Dyrektor Szkoły nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie, Małgorzata Stacharska ogłasza nabór na stanowisko pracy: Animator Boisk wielofunkcyjnych wybudowanych w ramach programu "Moje Boisko Orlik"

Więcej szczegółów...

Turniej piłki nożnej "Dla Ciebie Mamo -w sercu Cię kołyszę"

W sobotę odbyła się impreza będąca wynikiem doskonałej współpracy TKKF Omega i Orlika przy SP 52. Turniej piłki nożnej "Dla Ciebie Mamo -w sercu Cię kołyszę" zadedykowany był mamom uczestników. Zwyciężyła Bazyliana przed Głębokimi Płytkami i FC Felin. Królem strzelców został Dariusz Drzazga (Bazyliana). Najlepszym zawodnikiem wybrano Kacpra Winiarczyka (Bazyliana) a bramkarzem Patryka Mitruta (FC Felin)

Informacja

Nabór na stanowiska animatorów realizujących zajęcia sportowo - rekreacyjne na kompleksowych boiskach ORLIK znajduje się na stronie BIP Szkoły.

31 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 11 listopada 2015

31 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ