Strona Główna / ORLIK

ORLIK

700 LECIE LUBLINA

Zespół FC Bagietki w grupie młodszej i Starówka w grupie starszej wygrały pierwszy turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży, poświęcony 700 rocznicy Lublina. Najlepszym zawodnikiem okazał się Patryk Kowalski, który już od piątego roku życia trenuje na naszym Orliku. Gratulujemy.

więcej »

TURNIEJ NA POWITANIE WIOSNY

Nie mogło być inaczej. Turniej "Na powitanie wiosny" odbył się w prawdziwie wiosenny wtorek. Wzięło w nim udział 30 dzieci z Felina. Zwycięzcą okazała się drużyna FC Szwadron, która pokonała Prosilvery lepszym bilansem bramkowym. Trzecie miejsce zajął FC Feliny a czwarty był Global Team. Cieszymy się, że tak dużo dzieci wybrało boisko, jako sposób na spędzenie czasu wolnego. A tak na marginesie, dziwny ten cień obok Rafała. Zgadnijcie, co to może być.

więcej »

TURNIEJ RZUTÓW KARNYCH - DLA STARSZYCH I MLODSZYCH

Rozpoczynamy zapisy do turnieju rzutów karnych. Odbędzie się on w trzech kategoriach.
1. Drużyna składa się z ojca i syna w wieku do 13 lat.
2. Drużyna składa się z ojca i syna w wieku do 10 lat.
3. Drużyna składa się z trzech zawodników w kategorii open.
Zapisy w formie pisemnej lub ustnej można składać u animatorów na Orliku. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

więcej »

ZAKOŃCZENIE SEZONU ZIMOWEGO TKKF "OMEGA"

W miniony weekend TKKF "Omega" zakończyło sezon zimowy w ostatnim turnieju grand prix 2016/2017. Wsród dzieci najlepszą okazała się Starówka.Pan Zbigniew Furman za pośrednictwem Nowego Tygodnia podziękował za wsparcie dyrektor Małgorzacie Stacharskiej i nauczycielowi w-f Arturowi Grądzielewskiemu.

więcej »

CHARYTATYWNY TURNIEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH

Na naszym orliku odbył się Charytatywny Turniej Służb Mundurowych "Wspieramy wakacje dla młodzieży" o Puchar przechodni wicestarosty powiatu świdnickiego Waldemara Białowąsa. Najlepszą okazała się drużyna Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Dochód z turnieju przeznaczony zostanie sfinansowanie wakacji dla Młodzieży z Domu Rodziny i Dzieci „ Nasz Dom” w Rybczewicach.

więcej »

Nowy sezon - czas start!

Rozpoczęliśmy nowy sezon 2017 na Orliku na Felinie. W pierwsze dni marca zapraszamy szczególnie młodzież z Felina, ponieważ grupy zorganizowane rozpoczynają treningi zwykle z pewnym opóźnieniem, więc boisko do piłki nożnej jest wolne. Liczymy co najmniej na taką frekwencję, jak dzisiaj.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebook'u

Przypominamy godziny otwarcia boiska:
poniedziałek-piątek - 16.00-21.00
sobota-niedziela - 11.00-21.00

Godziny otwarcia obowiązują od 1.03 do 30.06.2017r.

więcej »

Nabór na stanowisko Animatora

Dyrektor Szkoły nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie, Małgorzata Stacharska ogłasza nabór na stanowisko pracy: Animator Boisk wielofunkcyjnych wybudowanych w ramach programu "Moje Boisko Orlik"

Więcej szczegółów...

więcej »

Turniej piłki nożnej "Dla Ciebie Mamo -w sercu Cię kołyszę"

W sobotę odbyła się impreza będąca wynikiem doskonałej współpracy TKKF Omega i Orlika przy SP 52. Turniej piłki nożnej "Dla Ciebie Mamo -w sercu Cię kołyszę" zadedykowany był mamom uczestników. Zwyciężyła Bazyliana przed Głębokimi Płytkami i FC Felin. Królem strzelców został Dariusz Drzazga (Bazyliana). Najlepszym zawodnikiem wybrano Kacpra Winiarczyka (Bazyliana) a bramkarzem Patryka Mitruta (FC Felin)

więcej »

Informacja

Nabór na stanowiska animatorów realizujących zajęcia sportowo - rekreacyjne na kompleksowych boiskach ORLIK znajduje się na stronie BIP Szkoły.

http://bip.lublin.eu/bip/sp52/index.php?t=200&fid=18992

więcej »

31 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 11 listopada 2015

31 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

z okazji

ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2015

Organizator: Ognisko Omega

Wsparcie: Urząd Miasta Lublin

Szkoła Podstawowa nr 52

NSZZ Solidarność Region Południowowschodni

IPN Lublin

więcej »