Strona Główna / O SZKOLE / Samorząd Ucznowski / Samorząd Uczniowski kl. IV - VI

Samorząd Uczniowski kl. IV - VI

DYSKOTEKA WALENTYNKOWA 2016

W dniu 9 lutego 2016 r. w godzinach 16:30 – 19:30 odbyła się w naszej szkole dyskoteka walentynkowa. Samorząd Uczniowski przygotował liczne konkursy. Tradycyjne już „taniec z balonem i taniec z zawiązanymi oczkami cieszyły się dużym powodzeniem. Nowością był taniec z krzesełkami, który też przyciągał tłumy chętnych.

„MIŁO SZALEĆ, KIEDY CZS PO TEMU - DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA 2015”

W dniu 14 stycznia 2016 roku w godzinach 16:30 – 19:30 w naszej szkole odbywała się dyskoteka karnawałowa – Bal Przebierańców dla klas IV – VI. . Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem uczniów. Wszyscy chętnie się bawili i tańczyli.

Rozstrzygnięcie konkursów: „SZOPKA BOŻONARODZENIOWA” , „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA”

Dnia 21 grudnia zostały wręczone nagrody, wyróżnienia oraz dyplomy za udział w konkursach o charakterze świątecznym. W tym roku uczniowie bardzo licznie wzięli udział w konkursie na bombkę choinkową, prace były bardzo twórcze i kolorowe. Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie w przygotowanie prac oraz Radzie Rodziców Szkoły za sfinansowanie nagród.

„Uczeń świadomy – uczeń bezpieczny 2015”

18 grudnia 2015 roku zakończyły się zajęcia z programu „Uczeń świadomy – uczeń bezpieczny 2015”. W zajęciach brali udział uczniowie klas IV-VI. Podczas spotkań realizowano program „Spójrz inaczej”, wzbogacony o zagadnienia związane z zagrożeniami płynącymi ze świata technologii komputerowych i komunikacyjnych. Tematy były realizowane za pomocą różnorodnych form i metod nauczania m.in. pogadanka, burza mózgów, psychodrama.

Rozwiązanie akcji "Hurra Makulatura"

Rozwiązanie akcji

„Hurra Makulatura” – 2015 r.

uczennica z najwyższą ilością zebranej makulatury:

Kinga Wanicka kl. II A – 413,95 kg

Klasa która zebrała największą ilość makulatury:

IV C – 838,65 kg

W TEJ EDYCJI CAŁOŚĆ KWOTY UZYSKANEJ ZE ZBIÓRKI MAKULATURY ZOSTAŁA PRZEZNACZONA NA UKWIECENIE SAL LEKCYJNYCHJ

„Bo nauczyciel jest kapitanem,
co na okręcie dookoła świata
płynie wraz z nami przez szkolne lata.”

/J. Ficowski/

Dyskoteka szkolna dla klas IV –VI z okazji Dnia Chłopaka

Dnia 1 października 2015 roku w godzinach 16:30 – 19:30 odbyła się dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopaka. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem uczniów. Wszyscy chętnie się bawili i tańczyli.

SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS IV – VI w roku szkolnym 2015/2016

1. Filip Radko (PRZEWODNICZĄCY)
  2. Wiktor Harasimiuk (ZASTĘPCA)
  3. Laura Wielgus (SKARBNIK)