Strona Główna / O SZKOLE / Samorząd Ucznowski / Samorząd Uczniowski kl I - III

Samorząd Uczniowski kl I - III

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla uczniów klas I – III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 03.01.2017r. i 05.01.2017r. w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe.

Hurra Makulatura

Rozwiązanie akcji „Hurra Makulatura” – 2016 r.

Uczniowie z najwyższą ilością zebranej makulatury:

Ślubowanie klas I

W dniu 25 października 2016 roku na patio naszej szkoły odbyło się ślubowanie uczniów z klas pierwszych. Uroczystość ta miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter.

Lista Członków Rady Samorządu Uczniowskiego klas I - III w roku szkolnym 2016/2017.

LISTA CZŁONKÓW RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS I – III W ROKU SZKOLNYM 2016/2017:

1. KOWALIK FRANEK KL. II C - PRZEWODNICZACY

2. ZBOROWSKA EMILIA KL. II A – ZASTEPCA

3. MICHALCZYK WIKTORIA KL. II B

4. STĘPNIAK WOJCIECH KL. II E

5. ORZECHOWSKA NATALIA KL. III B

6. MARCINEK OLIWIA KL. II B

7. CICH ŁUCJA KL. II C

8. GÓRNIAK ALICJA KL. III A

9. TARGOŃSKA HANNA KL. III E

10. ŻMUDZKA NIKOLA KL. III A

WALENTYNKI 2016 :)

Drodzy uczniowie klas I - III serdecznie zapraszam do udziału w akcji Walentynkowej

"WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE"

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było u nas. W dniu 12.01.2016r., odbył się bal karnawałowy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

DYSKOTEKA SZKOLNA

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0 – I dnia 11 stycznia 2016 r., oraz uczniów klas II – III

dnia 12 stycznia 2016 r., na dyskotekę karnawałową która odbędzie się

w godzinach 16:30 - 19:00.

Bilet wstępu: 3 zł

(uczniowie których rodzice opłacili składkę na rzecz Rady Rodziców mają darmowy stęp)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!

Monika Stachowicz

Opiekun SU kl. I – III

Relacja z organizacji Dnia Praw Dziecka

Dnia 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 52 w Lublinie odbyła się debata (panel dyskusyjny) z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka, który przypadał na 20 listopada 2015 r.

Rozwiązanie akcji "Hurra Makulatura"

Rozwiązanie akcji

„Hurra Makulatura” – 2015 r.

uczennica z najwyższą ilością zebranej makulatury:

Kinga Wanicka kl. II A – 413,95 kg

Klasa która zebrała największą ilość makulatury:

IV C – 838,65 kg

W TEJ EDYCJI CAŁOŚĆ KWOTY UZYSKANEJ ZE ZBIÓRKI MAKULATURY ZOSTAŁA PRZEZNACZONA NA UKWIECENIE SAL LEKCYJNYCHJ

Ślubowanie

W dniu 22 października 2015 roku na patio naszej szkoły odbyło się ślubowanie 105 uczniów z pięciu oddziałów klas pierwszych. Uroczystość ta miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. W tym szczególnym dniu, pierwszoklasistów swoją obecnością wspierała dyrekcja, wychowawcy, rodzice, zaproszeni goście oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego klas I –III i IV –VI.