Strona Główna / EduScience

EduScience

EDUSCIENCE NA LEKCJACH JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W ramach realizacji i wdrażania projektu Eduscience uczniowie klasy IIc systematycznie korzytali z nowoczesnych, interaktywnych ćwiczeń na lekcjach angielskiego, przygotowanych przez nauczycielkę języka angielskiego, p. Edytę Niewiadomą-Skibę. Uczniowie chętnie odszukiwali i wybierali odpowiednie wyrazy czy wyrażenia, zdobywając przy tym punkty. Dzieci bawiąc się - uczyły i utrwalały poznany materiał językowy.

Projektu Eduscience – monitoring przyrodniczy.

W roku szkolnym 2013/2014 r. nasza Szkoła kontynułuje działania w ramach Projektu Eduscience – monitoring przyrodniczy.

Eduscience - rok szkolny 2013/2014r

Projekt Eduscience jest jednym z największych projektów edukacyjnych w Polsce, jak również projektów innowacyjnych z zakresu edukacji przyrodniczej. Projekt zapewnia „żywe” i fascynujące poznawanie świata nauk matematyczno-przyrodniczych.

PIKNIK EDUSCIENCE

Jak wytworzyć parę potrzebną do uruchomienia pociągu? Jak zrobić pastę do zębów dla słonia? Jak podpalić banknot, żeby go nie spalić? Na te i inne pytania udzielali odpowiedzi naukowcy
z Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk podczas 5 z cyklu 64 zaplanowanych w Polsce edukacyjnych pikników dla dzieci i młodzieży. W Lublinie piknik odbył się 4 grudnia 2012 r.
w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Skrzydła”.