Strona Główna / ENGLISH CORNER / Clickonmaniac

Clickonmaniac

XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC - etap wojewódzki

Dnia 25 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół nr 2 w Świdniku odbył się etap wojewódzki XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC. Miło nam poinformować, że Mateusz Szeptycki z klasy 6a został laureatem tego konkursu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i pani Magdalenie Bieleckiej, przygotowującej Mateusza do konkursu.

więcej »

XII edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC - etap wojewódzki

Dnia 15 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół nr 2 w Świdniku odbył się etap wojewódzki XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC. Miło nam poinformować, że Aleksandra Dados z klasy 6c, Aleksandra Jóźwiak z klasy 6a i Filip Radko z klasy 6b zostali laureatami tego konkursu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i pani Magdalenie Bieleckiej, która przygotowywała uczniów do tego konkursu.

więcej »

XII edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC

11 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC.

więcej »

XII edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC

Dnia 11.12.2015r. (piątek) o godz.14.00 w naszej szkole odbędzie się I etap (szkolny) Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC dla uczniów klas IV-VI. Czas trwania konkursu 60 minut. Informacje na temat konkursu znajdują się na stronie organizatora: www.clickonmaniac.pl. Konkurs w naszej szkole koordynuje pani Magdalena Bielecka, która chętnie odpowie na wszelkie pytania i podzieli się przykładowymi testami z lat ubiegłych. Serdecznie zapraszamy do udziału.

więcej »

XI edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC

Aktualizacja:

Laureatami konkursu zostali Filip Radko z klasy Vb i Aleksandra Dados z klasy Vc. Uczniów przygotowywała pani mgr Magdalena Bielecka. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

24 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół nr 2 w Świdniku odbył się III etap XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC. Do konkursu na szczeblu wojewódzkim przystąpili: Aleksandra Kusaj z klasy 5a, Filip Radko z klasy 5b, Aleksandra Dados i Julia Łokcewicz z klasy 5c oraz Weronika Mazur z klasy 6a. Uczniów do konkursu przygotowywały panie Anna Mączka i Magdalena Bielecka.

więcej »

XI edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC

6 marca 2015 roku w naszej szkole odbył się etap okręgowy XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC. Do III etapu zakwalifikowali się: Aleksandra Kusaj z klasy 5a, Filip Radko z klasy 5b, Aleksandra Dados i Julia Łokcewicz z klasy 5c oraz Weronika Mazur z klasy 6a. Uczniów do konkursu przygotowywały panie Anna Mączka i Magdalena Bielecka.
Gratulujemy wysokich wyników i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 25 kwietnia w Zamościu.

więcej »