Strona Główna / EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA I ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 2016/2017 / WIZYTA W OSIEDLOWEJ BIBLIOTECE

WIZYTA W OSIEDLOWEJ BIBLIOTECE

We wtorek 9 maja 2017 roku dzieci z oddziału przedszkolnego były z wizytą w osiedlowej bibliotece im. H. Łopacińskiego. Odbyły się tam zajęcia pt. "Płynie Wisła, płynie ..." w ramach obchodów Roku Wisły, którym ustanowiono rok 2017. Po wysłuchaniu legendy opowiadającej skąd się wzięła nazwa rzeki, dzieci obejrzały przepiękną prezentację multimedialną, która pokazywała największe polskie miasta przez które przepływa Wisła. Następnie dzieci mogły samodzielnie podziwiać, jak piękny jest nasz kraj oglądając albumy i atlasy. Dzieci dzieliły się także z kolegami swoimi wrażeniami z odwiedzonych już zakątków Polski.