Strona Główna / AKTUALNOŚCI / Życzenia na zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Życzenia na zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania. Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w domach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2016/2017.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie.

ŻYCZENIA OD MINISTER EDUKACJI NA ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ SZKOLNYCH
ŻYCZENIA LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO