Strona Główna / AKTUALNOŚCI / Międzynarodowy Turniej Towarzyski Młodzieżowej Kadry Narodowej w piłce ręcznej kobiet

Lublin to miasto o wielkich sportowych tradycjach w piłce ręcznej, które w maju br. gościło finalistów Pucharu Polski w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn.Z dumą informujemy, że przypadł nam kolejny zaszczytny tytuł gospodarza imprezy o randze międzynarodowej w tej dyscyplinie.

Przed nami dwa dni wielkich sportowych emocji. W dniach 28-29 listopada br. w lubelskiej hali Globus odbędzie się Międzynarodowy Turniej Towarzyski Młodzieżowej Kadry Narodowej w piłce ręcznej kobiet.

Godziny rozgrywek zaplanowano w następujących terminach:

- godz. 16:00-17:30 mecz Holandia - Słowacja

- godz. 18:00-19:30 mecz Czechy - Polska

- godz. 11.00-12:30 mecz Holandia - Polska

- godz. 13:00-14:30 mecz Słowacja - Czechy

Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami i/lub opiekunami do udziału w tym sportowym wydarzeniu. Wstęp na wszystkie mecze dla uczniów lubelskich szkół będzie bezpłatny!