Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Z Nowym rokiem nowym krokiem!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą NOWĄ STRONĄ INTERNETOWĄ, na której od nowego roku zamieszczane będą najświeższe aktualności.

Wszystkie ważne dokumenty (m.in. opłaty za posiłki) do pobrania znajdziecie Państwo, po prawej stronie w zakładce "DLA RODZICA"

sp52lublin.edupage.org

PÓŁKOLONIE ZIMOWE – 2018 r. 29.01. – 09.02.(10 dni)

Miasto Lublin, w ramach realizacji zadań Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza uczniów na półkolonie w okresie ferii zimowych do naszej szkoły pod opieką pedagogów w okresie od dnia 29.01.2018 r. do 09.02.2018 r. w godz.7:30 – 15:30.
Zapisy u wychowawcy do dnia 08.01.2018 Przewiduje się atrakcyjny program dla uczestników, dopłata własna uczestników uzależniana będzie od ilości wyjść i wycieczek max. za tydzień 30 – 50 zł.
W tym czasie będzie czynna stołówka szkolna.

Animator boisk wielofunkcyjnych - konkurs

Dyrektor Szkoły Małgorzata Stacharska ogłasza nabór na stanowisko pracy: Animator boisk wielofunkcyjnych wybudowanych w ramach programu „Moje Boisko Orlik”

WARUNKI PRACY:
Praca w terminie:

1 marca - 30 listopada 2018 roku

Praca w godzinach :od 16:00 do 21:00 - w dni robocze w okresie marzec - czerwiec oraz wrzesień - listopad, od 12:00 do 21:00 - w soboty, niedziele i święta oraz w lipcu i sierpniu.

Liczba godzin oraz godziny pracy mogą ulec zmianie w zależności od dofinansowania ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację programu pn. „Lokalny Animator Sportu”3. Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Szczegóły poniżej:

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie, Sympatycy szkoły,

na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim
życzenia przeżywania Świąt w zdrowiu, radości i rodzinnej atmosferze.
Niech kolejny rok będzie czasem pokoju
oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz pracownicy szkoły.

Przedświąteczne owoce współpracy Szklonego Koła Caritas oraz Świetlicy oraz Samorządu Uczniowskiego.

Szkolne Koło Caritas pod opieką p. Bożeny Starczewskiej oraz Samorząd Uczniowski pod opieką p. Przemysława Flisa we współpracy z pracownikami świetlicy szkolnej : p. Anną Wiertel, Katarzyną Michalczyk oraz Małgorzatą Wiatrowską podjęło współpracę, która polegała na tym, że kolejny raz włączyliśmy się w akcję ,,Pomoc Rodakom na Wschodzie”. W ramach tej akcji udało nam się zebrać ponad 200 kg produktów żywnościowych .

Przypominam, że w okresie

od 23 grudnia 2017 r. do 2 stycznia 2018 r.

trwać będzie zimowa przerwa świąteczna.

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ MIĘDZYŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH UCZĘSZCZAJĄCYCH DO ŚWIETLIC SZKOLNYCH W LUBLINIE

Temat konkursu: „Cicha noc, święta noc …”- Najpiękniejsza kartka świąteczna.

W dniu 14 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 52 im. Marii Konopnickiej
w Lublinie odbyło się rozstrzygnięcie Między świetlicowego Konkursu Plastycznego-

„Cicha noc święta noc …”- Najpiękniejsza kartka świąteczna.

„GÓRA GROSZA” XVIII EDYCJA

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII edycji akcji „Góra Grosza”. Zbiórka monet trwa do 2 stycznia 2018r. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

1 grosz = wielka pomoc

Nie bądź obojętny i wesprzyj potrzebujące dzieci.

Monety można przekazywać wychowawcom lub przynosić do świetlicy nr 59.

KONKURS CHARYTATYWNY „ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ” ZAKOŃCZONY!

Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się zebrać ponad 16 kg monet. Zebrana kwota została przekazana Fundacji „Szczęśliwe Dzieciństwo”. Serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do konkursu. Zapraszamy 9 grudnia 2017r. do udziału w Orszaku Św. Mikołaja podczas którego odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu i publiczne ważenie zebranych monet. Serdecznie zapraszamy !

Grupa wsparcia

„Nieważne ile było porażek.Pomyśl ile jeszcze w życiu czeka Cię zwycięstw.”

Jeżeli czujesz, że w Twojej rodzinie jest źle, nie wszystko układa się jak dawniej, nie wiesz co możesz z tym zrobić!Czujesz niepokój, nie wiesz co będzie dalej z Tobą i dziećmi….Próbowałeś wszystkiego, ale nic nie pomogło….