Strona Główna / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Podsumowanie konkursu: „Świętego Jana Pawła II kochamy- w naszych obrazach to wyrażamy”.

W dniu 13 października 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego: Temat konkursu : „Świętego Jana Pawła II kochamy- w naszych obrazach to wyrażamy”.

KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę”

Erlebnisreise mit Deutsch ” to projekt realizowany przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett, skierowany przede wszystkim do szkół podstawowych w ich nowym, 8-letnim, kształcie oraz 2 i 3 klas dotychczasowych oddziałów gimnazjalnych.

Zadanie konkursowe dla uczniów polega na przygotowaniu pocztówki z wakacji nad Morzem Bałtyckim / „Grȕβe aus der Ostsee”.

Termin nadsyłania prac konkursowych: 29.10.2017

Konkurs ma charakter ogólnopolski i odbywa się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Festiwal Nauki

W dniu 26 września b.r. uczniowie klasy VI „c” udali się do Biblioteki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie uczestniczyli w zajęciach „W szkolnej ławie i zaciszu domowym – edukacja dzieci dawniej i dziś”. Wyjście zorganizowano w ramach XIV Lubelskiego Festiwalu Nauki.

INFORMACJA !!!

INFORMACJE WAŻNE DLA PAŃSTWA RODZICÓW:

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 IM. M. KONOPNICKIEJ W LUBLINIE

ul. Władysława Jagiełły 11, 20 – 281 Lublin

tel./faks.: (81) 746-81-77 e-mail: poczta@sp52.lublin.eu

www.sp52.bip.lublin.eu, www.sp52lublin.pl

Animator boisk wielofunkcyjnych wybudowanych w ramach programu „Moje Boisko Orlik”

Dyrektor Szkoły Małgorzata Stacharska ogłasza nabór na stanowisko pracy

WARUNKI PRACY:

1. Praca w terminie:

1 października - 30 listopada 2017 roku

Zbieramy zużyte baterie!!!

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnej zbiórce baterii. Uczniowie, którzy oddadzą min. 5 szt baterii nagradzani są dodatnimi punktami z zachowania. Baterie po okazaniu wychowawcy wkładamy do zielonego pojemnika \"REBA\" ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W SZATNI! Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do oddawania zużytych baterii. Istnieje możliwość dwukrotnego udziału w akcji.

Opiekunowie SU

„HURRA MAKULATURA“ 2017

UWAGA! UWAGA!!!!

„HURRA MAKULATURA“ 2017 :)

termin: 31.10.2017 r.

ZBIERAMY MAKULATURĘ!!!!

POD HASŁEM: „UKWIECAMY NASZĄ SZKOŁĘ“

Wnioski o stypendia szkolne 2017/2018

Informacje dla osób ubiegających się o stypendium szkolne w roku 2017/2018

1.Wnioskodawcą może być:

rodzic (prawny opiekun) – w wypadku ucznia niepełnoletniego;

uczeń – jeśli ukończył w chwili składania wniosku 18 lat;

w szczególnych przypadkach dyrektor szkoły lub ośrodka

Ubezpieczenie na rok szkolny 2017/18

W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM MAJĄ PAŃSTWO DO WYBORU DWA WARIANTY UBEZPIECZENIA DZIECI W FIRMIE ERGO HESTIA.

WYSOKOŚĆ SKŁADKI NA UBEZPIECZENIE DZIECI

40 ZŁ PRZY SUMIE UBEZPIECZENIA 15 TYS.

44 ZŁ PRZY SUMIE UBEZPIECZENIA 18 TYS.

Projekt "Umiem pływać"

Uprzejmie informujemy, że zajęcia nauki pływania realizowane w ramach projektu pn. "Umiem pływać" rozpoczynamy od dnia 4 września br. Zajęcia wszystkich grup prowadzone będą zgodnie z harmonogramem, który obowiązywał przed feriami letnimi.